pobočky SEZIO restaurant

O nás

Náš Tip!

 V našem centru můžete využít relaxační a sportovní vyžití. Najdete zde bazén s whirpooly, saunový svět, privátní saunu, privátní whirpool, masáže či fitness.

http://www.infinit.cz/praha-vysocany-spa

Spojte dobrou gastronomii s relaxací

Posláním SEZIO restaurant je poskytovat zákazníkům gastronomii z pečlivě vybíraných čerstvých surovin, připravenou naším týmem profesionálních kuchařů a servírovanou vstřícnou a znalou obsluhou.

To vše za velmi příjemné ceny a v prostředí, kde se budete cítit uvolněně. Přijměte naše pozvání a užijte si jedinečné snoubení chutí pečlivě vybraných surovin tradiční české kuchyně a moderní evropské gastronomie.

Všechny nabízené pokrmy jsou z výhradně čerstvých surovin dochucovány čerstvými bylinkami. Samozřejmostí je u nás také vlastní výroba domácích těstovin a dezertů. Nabízené pokrmy jsou šéfkuchařem sestaveny sezónně, a proto se chody pravidelně obměňují.

Kapacita Sezio restaurant je 60 míst, moderní prostory jsou nekuřácké a plně klimatizované. Pro nejmenší je připraven dětský koutek s příjemným posezením pro maminky.

EET   Podle zákova o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícícmu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line, v případě výpadku pak nejpozději do 48 hodin.