pobočky SEZIO restaurant

Infinit Sport a Wellness

Náš Tip!

Zatím, co se v areálu Infinit Sportcentra Step budete starat o své zdraví, ruční mytí aut před vchodem se postará o Váš vůz.

Sezio restaurant je součástí sportovního areálu, takže můžete spojit kulinární zážitek v restauraci se sportovním či relaxačním vyžitím.

V areálu Sportcentra Step najdete:

VODNÍ A SAUNOVÝ SVĚT INFINIT

Ve vodním světě můžete využít plavecký bazén se třemi dráhami a relaxační částí, kojenecký bazén, whirlpool a parní lázeň s vonnými esencemi.
V saunovém světě si užívejte příjemnou relaxaci v tradiční finské sauně, v exotické tropické sauně, v saunovém srubu s parním nárazem, v medové sauně nebo ve finské krbové sauně. K ochlazení je připraven sud s ledovou tříští, venkovní ochlazovací bazének, ledové vědro či sprchy. Pro osvěžení bohatě zásobený bar a pro odpočinek útulná odpočívárna či posezení na terase.

FITNESS CENTRUM INFINIT

V 1.patře hotelu Step najdete moderní fitness centrum, zaměřené nejen na kondiční cvičení. Ve fitness centru najdete prostornou posilovnu vybavenou stroji Grünsport a kardiozónu se stroji značky Startrac (běhací pásy, rotopedy nové řady Espinner Series s obrazovkou, crosstrainer a veslařský trenažer). Ve fitness centru můžete využít cvičební pomůcky jako jsou jednoruční činky, fitbally, overbally, TRX lana, stepy a balanční bosu. Pro rady a sestavení trénikového plánu jsou vám k dispozici  profesionální osobní trenéři.

WELLNESS CENTRUM INFINIT

V 1.patře hotelu Step se nachází privátní wellness centrum Infinit s příjemnou kavárnou a s nabídkou relaxačních a exotických masáží, privátním whirlpoolem nebo privátní finskou saunou s odpočívárnou.

SPORTCENTRUM STEP

Dále je v areálu k dispozici Indoor golf, tenisové haly a tenisové venkovní kurty, squashové haly, badminton, stolní tenis, curling a bowling.